sala na urodziny zacisze Dąbrowa Górnicza

Urodziny

 

Miło Cię u nas gościć. Mamy na imię Agata i Alicja, cieszymy się że weszliście na naszą stronę. Uwielbiamy tworzyć niezapomniane przyjęcia, a każde z nich jest inne, ma inny charakter, dlatego do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. 

Dbamy o to, aby przyjęcie było zorganizowane na jak najwyższym poziomie, jesteśmy z Wami od początku do końca dlatego zawsze jedna z nas jest obecna na sali i dba o prawidłowy przebieg Waszego przyjęcia.Staramy się spełnić Wasze prośby aby każde przyjęcie było tym jedynym i niepowtarzalnym i aby Wy i Wasi Goście czuliście się zaopiekowani- jak w domu 😊

Realizujemy takie przyjęcia jak:

 

Posiadamy dwie sale jedna na górze na bardziej kameralne przyjęcia do 35 osób, a druga na dole na większe przyjęcia do 160 osób lub w przypadku przyjęć okolicznościowych o tej samej randze uroczystości łączymy je na dużej sali.


Niezmiennym elementem każdego przyjęcia urodzinowego jest tort okolicznościowy, w tym przypadku jest on u nas w cenie, a Wy wybieracie jego smak oraz wygląd – oczywiście że Wam w tym pomożemy od tego nas też macie ☺️


Nasz piękny ogród to idealne miejsce do różnego rodzaju zdjęć grupowych, rodzinnych oraz wymarzone miejsce do serwowania tortu na świeżym powietrzu. Pod kątem menu honorujemy wszelkiego rodzaju diety oraz uczulenia ,o które pytamy i dostosowujemy do całego przyjęcia. 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej jak wygląda u nas zorganizowanie przyjęcia urodzinowego, tu zachęcamy do wysłania zapytania podając nam:

Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy,

Sala na urodziny Zacisze Dąbrowa Górnicza to miejsce znajdujące się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z przestronnym ogrodem idealnym do różnego rodzaju zdjęć grupowych między innymi poprzez możliwość serwowania tortu na świeżym powietrzu. 

sala bankietowa zacisze Dąbrowa Górnicza
ogród nocą zacisze Dąbrowa Górnicza

Gdzie jesteśmy? - nasza lokalizacja.

Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy. Sala Urodzinowa Zacisze to lokal położony w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowicach, niedaleko trasy S1 w zabudowie domków jednorodzinnych. Jesteśmy w niedalekiej odległości od takich miast jak: Zawiercie, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza centrum, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Czeladź.