Studniówka w sali zacisze Dąbrowa Górnicza

Studniówki

Cześć, miło Cię u nas gościć. Mamy na imię Agata i Alicja, cieszymy się że weszliście na naszą stronę. Chcemy, aby Wasz dzień był tym jedynym i wyjątkowym ale przede wszystkim abyście nie musieli martwić się o organizację lub też od czego zacząć wszelkie przygotowania związane z tym dniem.

W sali weselnej Zacisze zajmujemy się organizacją ślubów i wesel od 2010 roku, ten czas pozwolił nam na zebranie tak bardzo cennego doświadczenia jakie jest potrzebne w tej branży, poznanie przeróżnych osobowości, cech charakterów, poznanie waszych pragnień i gustów.

Macie od nas pełne wsparcie! Jesteśmy w stanie Wam doradzić podpowiedzieć i ułożyć z Wami plan, podpowiemy jak się ustawić, aby było zarówno pięknie do zdjęć jak i logistycznie biorąc pod uwagę część powitalną jak i samego poloneza oraz część artystyczną – w której również możemy podpowiedzieć kilka fajnych smaczków 😊

Studniówka to też muzyka, czyli podwykonawca na scenie, który odgrywa kluczową rolę na tego typu balu. Mamy w swojej bazie świetnych i sprawdzonych podwykonawców zarówno Dj jak i zespoły, foto/video/fotobudki, foto lustra, dekoracje balonami i inne.

Studniówka Zacisze Dąbrowa górnicza
studniówka sala Dąbrowa Górnicza

Nasza kuchnia na studniówki układa specjalne menu biorąc pod uwagę Wasze preferencje żywieniowe, uczulenia, diety oraz alergie. Staramy się każdemu dogodzić, zwłaszcza, że diety wegetariańskie/wegańskie/bezglutenowe to już standard w gastronomii. Nieodłącznym elementem każdego balu studniówkowego jest tort, najlepiej podany w spektakularnym stylu. Może odbywać się na ogrodzie z pirotechniką zewnętrzną lub na sali -to już zależy od Waszych preferencji.

Tworząc ofertę na bal studniówkowy pragniemy, aby był on dla Was niezapomniany, idealnie zorganizowany, dopełniony idealnie dobranym menu oraz słodkościami, co sprawi, że będzie on wymarzony. 

Co zatem zawarte jest w cenie:

studniówka sala Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zapraszamy do wysłania zapytania o ofertę i umówienie się na niezobowiązujące obejrzenie sali na żywo 🙂 

 Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej jak wygląda u nas zorganizowanie balu studniówkowego, tu zachęcamy do wysłania zapytania podając nam:

Postaramy się dopasować wolny termin i wyślemy pełną ofertę, następnie zachęcamy, aby nas odwiedzić i poznać na żywo wszystko Wam pokażemy.

Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy

Sala na Studniówkę Zacisze to lokal położony w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowicach, niedaleko trasy S1 w zabudowie domków jednorodzinnych. Jesteśmy w niedalekiej odległości od takich miast jak: Zawiercie, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza centrum, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Czeladź.

sala bankietowa zacisze Dąbrowa Górnicza