Komunie Zacisze Dąbrowa Górnicza

Komunie

Cześć, 

Miło Cię u nas gościć. Mamy na imię Agata i Alicja, cieszymy się że weszliście na naszą stronę. Dbamy o to aby dzień I Komunii Świętej Waszego dziecka był tym jedynym i wyjątkowym ale przede wszystkim abyście nie musieli martwić się o organizację lub też od czego zacząć wszelkie przygotowania związane z tym dniem. 

Sala komunijna Zacisze zajmuje się organizacją komunii od 2010 roku, doskonale wiemy co zrobić aby zarówno Goście jak i dzieci świetnie się bawili i dobrze się czuli przez te kilka godzin pobytu.

Dbamy o to aby przyjęcie było zorganizowane na jak najwyższym poziomie, jesteśmy z Wami od początku do końca dlatego zawsze jedna z nas jest obecna na sali i dba o prawidłowy przebieg Waszego przyjęcia.

Staramy się spełnić  Wasze prośby aby każde przyjęcie było tym jedynym i niepowtarzalnym i aby Wy i Wasi Goście czuliście się zaopiekowani- jak w domu:), w bufetach znajdują się kredensy z filiżankami, kubeczkami, słodkościami- jak w domu, aby Goście nie odczuli ,,napięcia” dużej sali.

Komunia w sali Zacisze Dąbrowa Górnicza
komunia w sali Zacisze w Dąbrowie Górniczej

Pamiętajcie, że to Wy jesteście gospodarzami, my nie odbieramy Wam tej ważnej funkcji, ale w pod tle dbamy o dobre funkcjonowanie i przebieg Waszej imprezy, koordynujemy prace naszego zespołu aby niczego Wam nie brakowało. Komunie zwykle są łączone i każda komunia ma swoje stoliki, nie są one jednak niczym oddzielone aby nie tworzyć sztucznego podziału ponieważ strefy takie jak parkiet, bufety, hole, łazienki, ogród, plac zabaw, są strefami wspólnymi, w tym przypadku działamy jak sale komunijne Dąbrowa Górnicza oddając do dyspozycji wielu gości jedno miejsce.

Jesteśmy w stanie dla dzieci zorganizować Animacje, które zwykle trwają około 3 godzin, współpracujemy tylko z profesjonalnymi firmami, które wiedzą jak pracować z dziećmi, jak dużą biorą za nie odpowiedzialność abyście choć przez ten czas mogli zająć się Waszą zaproszoną rodziną i spokojnie porozmawiać. Dzieci zwykle przebywają na ogrodzie Zacisza w otoczeniu zieleni i placu zabaw.
komunie w sali Zacisze w Dąbrowie Górniczej
Tort komunijny Zacisze Dąbrowa Górnicza

Torty komunijne są u nas w cenie, tu zachęcamy do wysłania zapytania podając nam na jaki rok i termin planowana jest komunia, postaramy się znaleźć wolne terminy, a my wyślemy pełną ofertę. Następnie zachęcamy aby nas odwiedzić i poznać na żywo wszystko Wam pokażemy. Torty komunijne to również wielkie wydarzenie, podawane są one na ogrodzie na dużych schodach białych co umożliwia zrobienie Wam przez nas pięknego pamiątkowego zdjęcia komunijnego z całą rodziną oraz podgrupach.

Sala na komunię Zacisze udostępnia to czarujące miejsce od godzin południowych do godziny 20:00, jest to wystarczający czas zarówno dla Was jak i dla dzieci na mile spędzone chwile, które każdy z Gości na pewno zapamięta.
Sala do wynajecia na komunie jest możliwa po zobaczeniu sali na żywo i podpisaniu umowy co łączy się z wybraniem też dla Państwa dogodnej lokalizacji i odpowiedniej ilości stolików.

Gdzie jesteśmy? - nasza lokalizacja.

Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy, Sala na komunię Zacisze to lokal położony w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowicach, niedaleko trasy S1 w zabudowie domków jednorodzinnych. Jesteśmy w niedalekiej odległości od takich miast jak: Zawiercie, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza centrum, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Czeladź.

sala bankietowa zacisze Dąbrowa Górnicza