impreza firmowa Dąbrowa Górnicza

Imprezy Firmowe

Impreza firmowa na Sali Zacisze w Dąbrowie Górniczej to integracja w najlepszym stylu! Nasza sala specjalizuje się w różnego rodzaju przyjęciach i eventach.

Zaufało nam wiele firm min takich jak: PKP CARGO, TAURON, DOLOMITY (Barbórka), ZNP (Związek Nauczycielstwa Polskiego), ING(Bank Śląski) i wiele innych.
Firmę tworzą pracownicy, dlatego to dla nich organizuje się imprezy firmowe, które powinny zaskakiwać członków zespołu a jednocześnie być odskocznią od codziennej pracy. Zapamiętaj: Warto dopytać pracowników, czy też współpracowników czego oczekują od imprezy, jakie mają pomysły, może pragniecie konkretnego motywu przewodniego

Zacisze to bardzo dobry adres! Mamy kontakty do bardzo wielu podwykonawców, możemy pomóc w przygotowaniach i zorganizować dla Was:
DJ, zespół, Casyno, ruletkę, fotobudkę, różnego rodzaju bary (barmański, proceco bar, sushi bar i inne), tancerzy, tancerki, konferansjerów, znane zespoły lub inne atrakcje.
Dekoracje sali macie od nas w prezencie!

Co jeszcze możemy dla Was zorganizować oprócz odlotowej imprezy firmowej?
impreza firmowa zacisze Dąbrowa Górnicza
Impreza Andrzejkowa Dąbrowa Górnicza

Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy

Sala na Imprezy Firmowe Zacisze to lokal położony w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowicach, niedaleko trasy S1 w zabudowie domków jednorodzinnych. Jesteśmy w niedalekiej odległości od takich miast jak: Zawiercie, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza centrum, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Czeladź.

sala bankietowa zacisze Dąbrowa Górnicza