Stypy Dąbrowa Górnicza

Stypy Konsolacje

Dzień dobry, mamy na imię Agata i Alicja, miło, że odwiedzasz stronę sali Zacisze.

Stypa po pogrzebie w Dąbrowie Górniczej i Sala Zacisze to bardzo eleganckie miejsce na urządzenie konsolacji. Stypa na Sali Zacisze to gwarancja dobrego i dobrej jakości jedzenia, spokojnej i ciepłej atmosfery.
Sala bankietowa Zacisze powstała w 2010 roku, doskonale wiemy jak zorganizować ostatnie pożegnanie po pogrzebie na terenie naszego miasta Dąbrowa Górnicza.

 

Staramy się spełnić Wasze prośby honorując wszelkiego rodzaju diety i uczulenia oraz preferencje żywieniowe.
Menu ustalamy z Wami indywidualnie. Należy do nas zadzwonić pod numer 604621302 i już na poziomie rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie uzgodnić z Wami wszystko co potrzeba na początkowy etap, tutaj też dowiecie się Państwo o wariantach cenowych.

Pamiętajcie, że to Wy jesteście gospodarzami, my nie odbieramy Wam tej ważnej funkcji, pamiętając jednak ile i w jak krótkim czasie macie do załatwienia. My przejmujemy na siebie całość od strony lokalu aby było elegancko, smacznie i z gustem, bo przecież konsolacja to również bardzo eleganckie niemniej jednak pożegnalne przyjęcie.

Stypy Dąbrowa Górnicza
Stypy Dąbrowa Górnicza

Najczęściej stypa po pogrzebie obejmuje:

Wariant cenowy uzależniony jest od formy podania obiadu, porcjowo lub platerowo.

Przyjęcia odbywają się na jednej z dwóch dostępnych sal w zależności od ilości gości dostępna jest albo górna sala, która mieści do 35 osób lub dolna, na której zmieścić można większą ilość osób.

Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy

Sala na Stypy i Konsolacje Zacisze to lokal położony w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowicach, niedaleko trasy S1 w zabudowie domków jednorodzinnych. Jesteśmy w niedalekiej odległości od takich miast jak: Zawiercie, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza centrum, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Czeladź.

sala bankietowa zacisze Dąbrowa Górnicza