chrzciny sala Dabrowa Gornicza

Chrzciny

 

Cześć,
Miło Cię u nas gościć. Mamy na imię Agata i Alicja, cieszymy się że weszliście na naszą stronę. Dbamy o to aby dzień Chrztu Świętego Waszego dziecka był tym jedynym i wyjątkowym ale przede wszystkim abyście nie musieli martwić się zarówno o salę na chrzest jak i o organizację lub też od czego zacząć wszelkie przygotowania związane z tym dniem.

Sala bankietowa Zacisze zajmuje się organizacja chrzcin od 2010 roku, doskonale wiemy co zrobić aby zarówno Goście jak i dzieci świetnie się bawili i dobrze się czuli przez te kilka godzin pobytu.

 

Dbamy o to aby przyjęcie było zorganizowane na jak najwyższym poziomie, jesteśmy z Wami od początku do końca dlatego zawsze jedna z nas jest obecna na sali i dba o prawidłowy przebieg Waszego przyjęcia.
Staramy się spełnić Wasze prośby aby każde przyjęcie było tym jedynym i niepowtarzalnym i aby Wy i Wasi Goście czuliście się zaopiekowani- jak w domu 😊 W bufetach znajdują się kredensy z filiżankami, kubeczkami, słodkościami, aby Goście nie odczuli ,,napięcia” dużej sali.

candy bar sala zacisze Dąbrowa Górnicza

Jak działamy

 

Pamiętajcie, że to Wy jesteście gospodarzami, my nie odbieramy Wam tej ważnej funkcji, ale w pod tle dbamy o dobre funkcjonowanie i przebieg Waszej imprezy, koordynujemy prace naszego zespołu aby niczego Wam nie brakowało.


Przyjęcia zwykle są łączone i każde ma swoje stoliki, nie są one jednak niczym oddzielone aby nie tworzyć sztucznego podziału ponieważ strefy takie jak parkiet, bufety, hole, łazienki, ogród, plac zabaw, są strefami wspólnymi więc goście i tak się mieszają. Nigdy nasi Goście nie mają z tym trudności, wręcz przeciwnie dobrze się czują. W tym przypadku działam jak restauracja na chrzciny oddając do dyspozycji wielu gości jedno miejsce.

sala na chrzciny Dąbrowa Górnicza ogród
sala na chrzest święty Dąbrowa Górnicza


Tort okolicznościowy

 

Torty okolicznościowe, w tym przypadku tort na chrzest są u nas w cenie- tu zachęcamy do wysłania zapytania podając nam na jaki rok i termin planowane jest przyjęcie, postaramy się znaleźć wolne terminy na chrzciny 2023 a my wyślemy pełną ofertę, następnie zachęcamy aby nas odwiedzić i poznać na żywo wszystko Wam pokażemy.

tort na chrzest święty sala bankietowa zacisze
sala na chrzciny zacisze Dąbrowa Górnicza


Ogród Zacisza

sala na chrzest zacisze ogród Dąbrowa Górnicza

Sala na chrzest Zacisze to przede wszystkim piękny ogród oraz zakątki, gdzie goście oraz dzieci mogą spędzić miłe chwile na świeżym powietrzu. Dysponujemy mini placem zabaw, gdzie dzieciaki mogą oddać się pełnej zabawie pod okiem i na odpowiedzialność rodziców. 

Na ogrodzie odbywa się podanie tortu na dużych, białych schodach co umożliwia zrobienie Wam pięknego pamiątkowego zdjęcia z całą rodziną oraz w podgrupach. 

Chrzciny, roczki oraz wszelkiego typu przyjęcia odbywają się u nas od godzin południowych do godziny 20:00, jest to wystarczający czas zarówno dla Was jak i dla dzieci na mile spędzone chwile, które każdy z Gości na pewno zapamięta.


Kilka słów o tym gdzie się znajdujemy

Sala na Chrzciny Zacisze to lokal położony w spokojnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej Ząbkowicach, niedaleko trasy S1 w zabudowie domków jednorodzinnych. Jesteśmy w niedalekiej odległości od takich miast jak: Zawiercie, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza centrum, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Czeladź.

sala bankietowa zacisze Dąbrowa Górnicza