Sala bankietowa Zacisze to wyjątkowe miejsce, które jest bardzo często wybierane przez Pary Młode jako miejsce, w których odbędzie się ich przyjęcie weselne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesną, elegancką i klimatyzowaną salę, którą dekorujemy wedle ich życzeń, gustu i oczekiwań. Stawiamy na pierwszy miejscu Klienta, a – w tym wypadku – świeżo upieczonych małżonków: wiemy, jak ważny to dla nich dzień, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by był on perfekcyjny i doskonały pod każdym względem.

Jednakże wesele to nie tylko szalona zabawa do białego rana w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, to także szereg kwestii organizacyjnych związanych z tą uroczystością. Zalicza się do nich między innymi sprawy związane z załatwieniem zakwaterowania gościom dojeżdżającym z daleka. Zacisze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów: oferujemy pokoje gościnne, które są do dyspozycji Gości korzystających z naszej sali bankietowej.

Wesele z noclegiem to coraz popularniejsza opcja: obecnie coraz więcej rodzin rozjeżdża się nie tylko po całym kraju, ale i po całym świecie, w poszukiwaniu pracy, dlatego właśnie trudno wyobrazić sobie, by po zabawie kazać wracać Gościom do domu. Dzięki Zaciszu wesele z noclegiem zyskało zupełnie nowy wymiar: oferujemy nie tylko miejsca noclegowe, ale w pełni wyposażone pokoje gościnne, w których weselnicy będą mieli okazję wypocząć i zregenerować siły przed poprawinami. Z uwagi na to, że niektóre Pary Młode organizują wyjątkowo huczne wesela i zapraszają wielu Gości, istnieje możliwość zwiększenia ilości miejsc noclegowych za pomocą dostawek. Każdy z proponowanych pokojów wyposażony jest w telewizję satelitarną, dostęp do internetu bezprzewodowego oraz pełny węzeł sanitarny. Do dyspozycji naszych Gości pozostają suszarki do włosów i ręczniki.

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

<< Powrót

Nasza oferta:

Wesele z noclegiem - Śląsk