Myśląc o weselu, wiele osób ma swoją własną wizję, która kształtowała się w nich przez lata, czasem nawet od dzieciństwa. Ma być pięknie, niepowtarzalnie… po prostu idealnie. Oczywiście nasze marzenia musimy zestawić jeszcze z marzeniami naszego wybranka lub wybranki, jednak jeśli już dojdziemy do jakiegoś kompromisu i ustalimy naszą własną, wspólną wizję idealnego ślubu, powinniśmy mieć świadomość tego, że każde wyobrażenie, choćby najpiękniejsze, trzeba jeszcze skonfrontować z rzeczywistością, a ta potrafi czasem sprowadzić na ziemię. Czy to oznacza, że ślub jak z marzeń nie jest możliwy? I tak, i nie. Nawet najlepszym organizatorom nie uda się zrobić wszystkiego tak jak podsuwa nam to wyobraźnia, gdyż wszystko w marzeniach zawsze wydaje się lepsze niż jest w rzeczywistości i jest to coś, z czego na wstępie należy zdać sobie sprawę. Nie znaczy to jednak, że nie można dążyć do tego, by ten dzień był wyjątkowy – mając odpowiednio przemyślany plan można zrealizować ślub, który z uśmiechem będą Państwo wspominać jeszcze przez wiele, wiele lat. Jak się za to zabrać? Przede wszystkim warto poszukać kogoś, kto pomoże w organizacji, doradzi i wesprze, gdy do tego pięknego dnia pozostanie już zaledwie kilka dni.
Mając na uwadze to, że pary bardzo często szukają nie tylko miejsca, gdzie można zorganizować wesele, ale również kogoś, kto pomoże im wynająć wszystkie usługi poboczne – postanowiliśmy takie usługi zaoferować. Sale weselne Zacisze położone są w atrakcyjnym, a jednocześnie dogodnym komunikacyjnie miejscu, jakim jest Dąbrowa Górnicza. Śląsk w ostatnich latach stał się regionem, który przyciąga uwagę nie tylko dogodną lokalizacją, ale również nieszablonowym podejściem do wielu spraw i my ze swojej strony jak najbardziej chcemy tę oryginalność w wychodzeniu poza wszelkie schematy podkreślić w organizowanych przez nas weselach. W Zaciszu, na miejscu oprócz przestronnej sali, przygotowany jest specjalny plener zdjęciowy, na narzeczonych czeka natomiast nasz certyfikowany konsultant ślubny, który z przyjemnością pomoże dopiąć wszystko na ostatni guzik, tak, by zarówno młoda para, jak i jej goście byli w pełni zadowoleni z wesela.
Jeżeli nie mają Państwo jeszcze wybranego terminu na ten wyjątkowy dzień, proponujemy Państwu zorganizowanie wesela w tygodniu, co jest pewnego rodzaju nowością w Polsce, chociaż zagranicą od lat cieszy się uznaniem. Dlaczego wesele w tygodniu może stanowić dobrą alternatywę dla tradycyjnego wesela w sobotę? Przede wszystkim może się okazać, że miejsce, w którym chcieliby Państwo urządzić wesele jest już zarezerwowane – należy tu zauważyć, że co ciekawsze miejsca mają rezerwację na wesela nawet na dwa lata do przodu. Innym powodem może być niższa cena jaką często oferują różne firmy, by skusić klientów na inny niż sobotni termin wesela.
Niezależnie od preferowanego terminu, zapraszamy Państwa do kontaktu, na pewno ud nam się sprawić, by dzień Państwa ślubu będzie jedyny w swoim rodzaju.