Serdecznie zachęcamy wszystkie Pary Młode do szczegółowego zapoznania się z niezwykłą ofertą, jaką przygotowaliśmy w naszej sali weselnej Zacisze – Dąbrowa Górnicza(Śląsk). Wiemy, że ślub i wesele to niepowtarzalne wydarzenia w życiu każdego człowieka, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby upłynęły one w doskonałej atmosferze, we wspaniałych wnętrzach i przy dobrej zabawie oraz aby stały się źródłem wielu cennych wspomnień, do których będziecie wracać przez całe życie.

Nasza propozycja to coś znacznie więcej niż zwykła sala weselna: nie zajmujemy się tylko wynajmem miejsca, w którym ma odbyć się Wasza uroczystość, robimy znacznie więcej, ponieważ zajmujemy się kompleksową organizacją całego wesela. Jesteśmy z Wami od samego początku, pomagając ukształtować samą koncepcję uroczystości i towarzyszymy Wam przy ustalaniu jej najdrobniejszych szczegółów. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie – nasza sala weselna może przeobrazić się w dowolny sposób, byle tylko sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów. Możemy stworzyć nieszablonowe dekoracje, dostosować wystrój sali do konkretnego gustu czy też stylu, w jakim organizowana będzie cała zabawa. Z nami wszystko jest możliwe!

Potrafimy zaplanować i zorganizować uroczystość weselną nawet dla najbardziej wymagających Klientów, dlatego, ponieważ nad całością przygotować czuwa zawsze wykwalifikowany konsultant ślubny. Jego fachowa rada i bogata wiedza są naprawdę nie do przecenienia i w znaczny sposób przyczyniają się do tego, że organizowane przez nas uroczystości na długi czas pozostają w pamięci wszystkich gości weselnych oraz, a może przede wszystkim, Pary Młodej.

Sala weselna Zacisze w Dąbrowie Górniczej na Śląsku to nowoczesna, ekskluzywna sala bankietowa o podwyższonym standardzie. Klimatyzacja, przestronne, a jednocześnie przytulne wnętrze oraz ciekawy wystrój to tylko niektóre jej atuty. Gorąco zachęcamy wszystkie pary, które planują stanąć na ślubnym kobiercu, do skontaktowania się z nami i przekonania się, jak atrakcyjna jest nasza oferta. Zapraszamy!

<< Powrót

Nasza oferta:

Sala weselna - Dąbrowa Górnicza - Śląsk