Studniówka to bardzo ważna uroczystość w życiu każdego młodego człowieka, swoista cezura oddzielająca życie nastolatka od życia dorosłej już prawie osoby, przed którą matura, jeden z najważniejszych egzaminów w całym życiu, od którego tak naprawdę bardzo dużo zależy. Studniówka to również pierwszy prawdziwy bal, po nim będą kolejne, organizowane na przykład z okazji półmetku studiów czy też ich ukończenia, ale to ten pierwszy jest przecież najważniejszy i najlepiej przez wszystkich zapamiętywany. Z tego właśnie powodu sala na studniówkę musi być wyjątkowa, tak, jak sala oferowana przez Zacisze.

Organizacją wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości zajmujemy się z powodzeniem od wielu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie w połączeniu z ciągle pogłębianą wiedzą i śledzeniem najnowszych trendów pozwala nam na organizowanie imprez, których licealiści nie zapomną do końca życia. Nasza sala na studniówkę jest bardzo nowoczesna i elegancka, ale to nie przeszkadza w żaden sposób w tym, by jej wystrój dostosować do najbardziej nawet ekscentrycznych wymagań. Jako że bale studniówkowe odbywają się często w określonym stylu, możemy wyczarować w naszej sali dowolny wystrój, jaki tylko zażyczą sobie nasi Klienci.

Zabawa w naszej sali na studniówkę to gwarancja zadowolenia i satysfakcji: zapewniamy pięknie przystrojone, ekskluzywne wnętrza, doskonałą kuchnię i szampańską zabawę. Razem z organizatorami zaplanujemy wszystko w najdrobniejszych szczegółach, przez co impreza przebiegnie bez jakichkolwiek niedociągnięć i zgrzytów, pozostawiając po sobie jedynie miłe wspomnienia.

Zachęcamy zarówno przedstawicieli maturzystów, jak i osoby reprezentujące grono pedagogiczne do odwiedzenia Zacisza i przekonania się na własne oczy, że nasza sala na studniówkę to doskonały wybór niezależnie od profilu szkoły czy też oczekiwań jej uczniów. Dla nas nasi Goście są najważniejsi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda organizowana przez nas studniówka spełniła wszystkie oczekiwania jej uczestników. Zapraszamy!

<< Powrót

Nasza oferta:

onas1