Zachęcamy gorąco do skorzystania z sali bankietowej Zacisze w Dąbrowie Górniczej na Śląsku – wyjątkowej, nowoczesnej sali, która doskonale sprawdzi się jako miejsce organizacji każdej imprezy czy uroczystości. W naszej sali bankietowej odbywają się między innymi wesela, przyjęcia okolicznościowe, Andrzejki, studniówki, spotkania walentynkowe, komunie, zabawy sylwestrowe i wiele, wiele innych: wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań każdego z naszych Klientów.Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza pozwalają nam na przygotowywanie uroczystości w sposób, który zachwyci nawet najbardziej wymagających Klientów. Dla nas nie ma znaczenia, czy to wesele dla kilkuset osób czy tylko kolejna rocznica urodzin świętowania w skromnym gronie znajomych – do każdej uroczystości podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pasją, co daje efekty w postaci doskonale przygotowanej sali, przepysznego jedzenia, wspaniałych dekoracji oraz miłej i pomocnej obsługi. Staramy się, by nasi Klienci czuli się u nas jak najlepsi Goście i niczego im nie zabrakło podczas pobytu w naszej sali bankietowej. To sprawia, że bawią się oni u nas doskonale i chętnie wracają przy kolejnych okazjach.

Sala bankietowa Zacisze to ekskluzywne miejsce, posiadające swój niepowtarzalny klimat i urok. Nasz lokal wyposażony jest w nowoczesną klimatyzację, dzięki czemu naszym Gościom nie są straszne upały. Jeśli pogoda na to pozwala, mogą oni także skorzystać z naszego ogrodu: profesjonalnie zaaranżowanej przestrzeni, w której znalazło się miejsce na takie atrakcje, jak wodospad, kaskady, skalniaki, rabaty kwiatowe czy też kącik z huśtawką dla dzieci.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszymi konsultantami – nie tylko uzgodnią oni z Państwem satysfakcjonujący termin, ale także szczegółowo przedstawią całą ofertę oraz oprowadzą po sali. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą związaną z wynajęciem naszej grillowej chaty, która doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych i firmowych!

<< Powrót

Nasza oferta:

Sala bankietowa Śląsk