Nasza sala bankietowa Zacisze organizuje nie tylko wesela, studniówki, imprezy taneczne czy innego rodzaju uroczystości – odbywają się u nas także wszelkiego typu imprezy firmowe, takie jak wigilie pracownicze, spotkania integracyjne, szkolenia, konferencje, prezentacje, spotkania biznesowe, eventy i wiele, wiele innych. Eleganckie, klasyczne wnętrze doskonale sprawdzi się zarówno podczas spotkań z ważnymi klientami, jak i w czasie kameralnych uroczystości pracowniczych.

Kompleksowo organizujemy imprezy firmowe nie tylko dla lokalnych przedsiębiorców: z naszych usług w tym zakresie korzystają także ogólnopolskie firmy, a nawet międzynarodowe korporacje. Dla nas zawsze najważniejszy jest Klient, dlatego nigdy nie przedstawiamy sztampowej oferty, prezentujemy jedynie wachlarz zróżnicowanych rozwiązań, spośród których osoby korzystające z naszej oferty same wybierają interesujące je opcje. Realizujemy także zupełnie nietypowe, nieszablonowe wydarzenia, w jakich uczestniczą firmy naszych Klientów: jesteśmy otwarci na ich pomysły i propozycje zarówno w kwestii wystroju sali, jak i menu czy wreszcie organizacji całego spotkania.

Do dyspozycji naszych Gości mamy nowoczesną, klimatyzowaną salę bankietową o bardzo wysokim standardzie. Często imprezy połączone są ze szkoleniem lub prezentacją, dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oddajemy do ich użytku specjalną salę konferencyjną, zdolną pomieścić do 50 osób w układzie kinowym. Sala sprosta najwyższym wymaganiom, ponieważ wyposażona jest w projektor multimedialny, flipchart, ekran projekcyjny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Te udogodnienia doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju konferencji czy kursów. Zachęcamy także do skorzystania z możliwości zorganizowania imprezy firmowej na świeżym powietrzu – w tym celu przygotowaliśmy zadaszony grill z tarasem, przy którym świetnie spędzać czas może aż 50 osób. W celu otrzymania szczegółowej oferty prosimy o kontakt mailowy.

<< Powrót

Nasza oferta:

onas1